TRIJUMF BUDUĆNOSTI

Iz Crne Gore stigle loše vijesti za Velež

"Rođeni" neće biti nositelji u prvom pretkolu. FK Velež

30.5.2024

Fudbaleri Budućnosti iz Podgorice osvojili su Kup Crne Gore nakon što su u finalu savladali Jezero rezultatom 2:1.

Pobjeda Budućnosti je loša vijest za Velež. Naime, tim iz Podgorice će tako imati status nositelja, umjesto Veleža u prvom kolu Konferencijske lige.

Inače, fudbaleri Jezera su fantastično otvorili utakmicu i poveli već u trećoj minuti pogotkom Redžepagića.

Vukotić je izjednačio u 51. minuti, a preokret Budućnosti donio je Despotović pogotkom u 85. minuti.

Ekipi iz Podgorice je ovo peti trofej Kupa Crne Gore, dok je jezero propustilo priliku da dođe do prve titule u ovom takmičenju.