Detalj sa utakmice Milan - PSG - Avaz
Igrači PSG-a na zagrijavanju - Avaz
Mbape: Stigao na San Siro - Avaz

7.11.2023

Poštovani čitatelji dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica 4. kola Lige prvaka.

Večeras ćemo kao centralni događaj pratiti derbi Milana i PSG-a na San Siru, ali ćemo vas izvještavati i o rezultatima na ostalim susretima:

FT - Gotova je utakmica na San Siru.

90' - Sedam minuta nadoknade na San Siru.

89' - Stativa spašava Milan. Kang in Li je pogodio stativu.

84' - Saul postiže šesti pogodak na utakmici Atletika i Seltika.

82' - Zvezda se vraća u utakmicu sa Lajpcigom. Henriks je postigao autogol i tako vratio protivnika u meč.

77' - Lois Openda je poduplao prednost Lajpciga na stadionu Rajko Mitić. Atletiko Madrid je zabio i peti gol na utakmici protiv Seltika.

70' - Budi se Mbape u drugom poluvremenu, prvi put da je uspio pobjeći Tomoriju.

66' - Jorgandžije nastavljaju sa postizanjem golova. Lino je ušao umjesto Grizmana i postigao je četvrti gol za Atletiko na utakmici.

63' - Ponovo prijete "Rosoneri" iz slobodnog udarca, ali Donaruma još jednom uspijeva odbraniti.

60' - Grizman pogađa drugi put na Vanda Metropolitanu i rješava pitanje pobjednika.

52' - Haland postiže svoj drugi pogodak protiv Jang Bojsa i čini se da je pitanje pobjednika u Mančesteru riješeno.

51' - GOLLL!!! Erupcija na stadionu San Siru. Olivije Žiru je najviši u skoku nakon centaršuta Hernandeza.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme na San Siru.

HT - Poluvrijeme na svim utakmicama. Vidjeli smo gol na svim susretima.

45+3' - Atletiko koristi prednost igrača više, Morata je strijelac drugog gola za Jorgandžije.

45+1' - Siti je poduplao na Etihadu preko Fodena. U istim trenucima je poveo i Lacio preko Imobilea.

40' - I Pulišić je pogodio spoljni dio mreže. Da su napadači obje ekipe imali malo više sreće vidjeli bismo mnoštvo golova.

37' - Malo je nedostajalo da Leao ponovo savlada Donarumu. Sjajan je Portugalac večeras, izaziva mnogo problema odbrani PSG-a.

32' - Brani Donaruma odličan pokušaj Leaa nakon slobodnog udarca.

32' - Porto dolazi u prednost na Dragau protiv Antverpa. Evanilson je strijelac za portugalsku ekipu.

29' - Kolo Muani je dobio žuti karton nakon što je udario Tomorija u skoku rukom u lice.

27' - Po velika šansa na obje strane! Prvo je Dembele sjajnim udarcem pogodio prečku, da bi Žiru u kontri pogodio vanjski dio mreže Donaruminog gola.

25' - Sjajna prilika za Mbapea, nakon što ga je u kontri pronašao Kolo Muani, ali šalje loptu pored gola u padu.

24' - Prvi žuti karton na San Siru. Portugalac Vitinja ga je dobio.

22' - Mančester siti dolazi u vodstvo golom Halanda iz penala.

22' - Atletiko Madrid će imati igrača više do kraja utakmice. Maeda je dobio crveni karton.

19' - Dobra prilika za PSG. Hakimi je primio loptu u šesnaestercu, ali lopta odlazi tik pored stative.

15' - Obje ekipe na San Siru igraju ekstremno otvoreno. Smjenjuju se u konstantnim napadima.

12' - GOLLL!!! Ekspresan povratak Milana. Žiru je šutirao, odbranio je to Donaruma, ali atraktivno pogađa Leao.

11' - Nova prilika ispred gola Manjana, ali brani to golman "Rosonera".

9' - GOLLL!!! Škrinjar poslije kornera dovodi PSG u vodstvo.

8' - Vodi Lajpcig na stadionu Rajko Mitić protiv Zvezde. Ćavi Simons je strijelac.

6' - Imamo i prvi gol! Atletiko Madrid je poveo preko Antoana Grizmana. Atletiko Madrid - Seltik 1:0.

6' - Velika šansa za Loftus-Čika, ali odlazi lopta preko gola.

5' - Pronalazi Dembele Kolo Muanija, ali promašio je loptu napadač "Svetaca".

2' - Prvi udarac ka golu Donarume, ali brani to italijanski čuvar mreže.

1' - Počeo je derbi na San Siru.